Kulturalny Karnawał i Walentynki w Nowej Hucie

Kiedy

Od:  
Do:  

Kategoria

Kulturalny Karnawał i Walentynki w Nowej Hucie

Jak zabawa - to tylko z kulturą, a jeśli z kulturą - to gdzie, jak nie w Ośrodku Kultury? Czas karnawału to doskonała okazja do szalonych tańców i zabawy przy wspaniałych hitach sprzed lat oraz muzyce współczesnej.

Karnawałowych propozycji nie mogło zabraknąć w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Szykujemy też liczne zabawy walentynkowe dla małych i większych, bo przecież miłość nie liczy lat, a Walentynki można świętować na różne sposoby.

Zabawy karnawałowe dla dzieci

Już 9 lutego proponujemy muzyczno-ruchowe zabawy w Klubie Zgody (os. Zgody 1). Animatorzy przygotują warsztaty plastyczne i zajęcia integracyjne, a dla wszystkich chętnych - malowanie twarzy. Nie lada gratkę przygotował dla dzieciaków w wieku 5-12 lat Klub Dukat (ul. Styczna 1), który zabawę karnawałową rozpocznie 15 lutego o  godzinie 18.00, a zakończy dopiero następnego dnia o godz. 9.00. Na Karnawałowe Piżama Party połączone z nocką w Klubie złożą się m.in. gry, zabawy zespołowe, nocny turniej piłkarzyków oraz bitwa na poduszki do pierwszego puchu! 17 lutego Klub Pod Kasztanami (ul. Płoszczyny 1) zaprasza rodziców z dziećmi na Rodzinną imprezę karnawałową, czyli tańce przy muzyce i zabawy wszelakie. Prowadzący imprezę wodzirej zabierze dzieci w świat balonikowych zwierzątek i kwiatów oraz zaprezentuje niezwykłą sztukę zamykania w bańce. Prawdziwych superbohaterów będzie można spotkać 23 lutego podczas Balu karnawałowego w Klubie Krzesławice (ul. M. Wańkowicza 17). Na wszystkich odważnych czekać tam będzie ścieżka zadań Wyzwania Superbohatera – znajdź swoją moc! Szalona zabawa czeka także w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś (os. Centrum A 6a). O fantastyczną oprawę muzyczną zadba DJ Wake Up. Karnawałowe przebrania Małych i Dużych mile widziane!

Spotkania walentynkowe dla dzieci

Czy ktoś powiedział, że Walentynki świętuje się tylko 14 lutego? Obchody Święta Zakochanych rozpoczniemy już 12 lutego w Klubie Jedność Walentynkami dla dzieci. W programie imprezy przewidziano liczne konkursy, gry i zabawy. Klub Rodziców w Klubie 303 (os. Dywizjonu 303 nr 1) zaprasza 13 lutego na walentynkowe warsztaty muzyczno-ruchowe, czyli radosne pląsy przy skocznej muzyce z elementami gimnastyki. Walentynki na wesoło odbędą się 14 lutego w Klubie Rodziców w Klubie Karino (ul. Truskawkowa 4). Pociechy wraz z rodzicami wezmą udział w zabawach walentynkowych oraz wykonają własnoręczne upominki.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń znajdują się na http://www.krakownh.pl