Prze-piknik w Przegorzałach

Kiedy

Kategoria

Prze-piknik w Przegorzałach

Serdecznie zapraszamy w sobotę 15 czerwca na trzeci przegorzalski Prze-Piknik: imprezę plenerową, integrującą mieszkańców, przyjaciół i sympatyków, nie tylko tych z Przegorzał i Bielan, ale także z całej Dzielnicy VII. 
Podczas imprezy będziemy prezentować młode talenty Klubu Kultury Przegorzały oraz promować Dzielnicę VII, jako miejsce, w którym kulturę i obraz dzielnicy tworzy się wspólnie z mieszkańcami. Będziemy się relaksować całymi rodzinami przy kawie i lodach, biorąc udział w ćwiczeniach jogi, warsztatach emisji głosu czy zabawach Strefy Rodzica. 
Zaprosiliśmy też do udziału we wspólnej zabawie młodych szachistów z koła szachowego Szkoły Podstawowej nr 48 na Bielanach, którzy rozegrają dla Was partię żywych szachów. 
Zaprezentujemy również stronę www krakowskiego Zwierzyńca - efekt ostatniej edycji Budżetu Obywatelskiego oraz pracy przegorzalskich i bielańskich seniorów. 
Kochający sport będą mogli kibicować w niezwykłym turnieju piłki nożnej: Turniej Ulic przywołuje pamięć nieistniejącego już Klubu Sportowego Przegorzalanka i pozwala zmierzyć się reprezentatom poszczególnych ulic naszego osiedla!
Zaproście wasze rodziny, znajomych i przyjaciół. Niech nas poznają, polubią i zakochają się w Przegorzałach!