Rodzinny piknik w ogrodzie przy Krupniczej 38

Kiedy

Kategoria

Centrum Młodzieży zaprasza mieszkańców Krakowa na rodzinny piknik w ogrodzie przy ul. Krupniczej 38. Impreza odbędzie się w niedzielę (28 maja) w godz. 12:00-16:00. Wstęp jest wolny.

rodzinny piknik w ogrodzie przy Krupniczej 38

Piknik rodzinny w Krakowie

Zabawa z bańkami mydlanymi, warsztaty robienia mydełek, dmuchana zjeżdżalnia, skręcanie balonów, foto-lustro oraz gry i zabawy dla przedszkolaków - już w najbliższą niedzielę (28 maja) w godz. 12:00-16:00 Centrum Młodzieży zaprasza mieszkańców Krakowa na rodzinny piknik w ogrodzie przy ul. Krupniczej 38.

Wszystkie atrakcje podczas pikniku są bezpłatne.
Oprócz warsztatów i animacji dla dzieci oraz strefy leżakowej dla rodziców, piknikowicze mogą też liczyć na małe co nieco - organizatorzy przygotowują dla nich bezpłatny poczęstunek.

Impreza odbywa się w ramach Miejskiego Programu Integracji Międzypokoleniowej, realizowanego przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana od 2021 roku. W jego ramach organizowane są różne formy aktywności i wspólnego spędzania wolnego czasu dla krakowskich dzieci, młodzieży, rodzin i seniorów: wycieczki, pikniki, potańcówki, wyjścia do teatru, kina i galerii.