Spotkania ze Świętym Mikołajem w Galerii Bronowice

Kiedy

Gdzie

ul. Stawowa 61
Kraków

Kategoria

Już 2 i 6 grudnia krakowską Galerię Bronowice odwiedzi sam Święty Mikołaj!

W Galerii Bronowice uruchomiona zostanie Fabryka Świętego Mikołaja

Dzieci będą miały szansnę porozmawiać na żywo ze swoim ulubieńcem, zrobić pamiątkowe zdjęcie, a także zaprojektować własne upominki.

atrakacje dla dzieci

Klimatyczne dekoracje, nastrojowa muzyka, zimowa aura za oknem i on – sympatyczny gość z Laponii, którego nieodłącznym atrybutem jest worek pełen prezentów. Dla dzieci przygotowano szereg atrakcji, takich jak spotkanie i rozmowa w cztery oczy z Mikołajem, a także możliwość zrobienia fotek w świątecznej scenerii czy skosztowania słodkich przekąsek. To jednak nie wszystko!
W Fabryce Świętego Mikołaja najmłodsi, za pomocą dedykowanej aplikacji, samodzielnie zaprojektują swój własny świąteczny upominek – kubek, koszulkę lub workoplecak. Gadżet będzie można odebrać w ciągu kilku minut i zabrać ze sobą do domu. Udział w zabawie mogą wziąć dzieci, których opiekunowie przedstawią dowód zakupów w Galerii Bronowice (z akcji wyłączony jest hipermarket Auchan) na kwotę min. 150 zł (maksymalnie na dwóch paragonach).

Fabryka Świętego Mikołaja w Galerii Bronowice będzie czynna 2 grudnia w godz. 12:00-18:00 oraz 6 grudnia w godz. 16:00-20:00.