Puchar Europy Kadetów w szpadzie - "Trofeum Smoka Wawelskiego"

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Ptaszyckiego 6
Kraków

Kategoria

W dniach 9- 10 lutego po raz szósty Krakowski Klub Szermierzy organizuje prestiżowy, międzynarodowy turniej szermierczy- Puchar Europy Kadetów w szpadzie dziewcząt i chłopców "Trofeum Smoka Wawelskiego".

Uroczyste otwarcie turnieju - 9 lutego o godz. 17:30.

Turniej szermierczy dziewcząt i chłopców w Krakowie

Turniej ten odbędzie się na dwóch halach Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie (ul. Ptaszyckiego 6). Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny w związku z czym impreza jest ogólnodostępna dla mieszkańców miasta Krakowa.

www.kks.krakow.pl

Szermierka to ciekawa i nietuzinkowa forma aktywności fizycznej, jest to sport walki, której wynik zależy i wyłącznie od indywidualnej pracy zawodnika. Organizacja tak prestiżowego turnieju szermierczego umożliwia widzowi oglądanie zawodników z całej Europy plasujących się na wysokich miejscach w klasyfikacjach światowych. Podczas trwania turnieju obserwuje się niebywałe emocje towarzyszące każdej walce zaś zawodnicy swoją postawą prezentują ogromnego ducha sportowej walki, wytrwałość a także umiejętność panowania nad stresem i osiągania postawionych celów. Puchar Europy Kadetów w szpadzie dziewcząt i chłopców jest ciekawym wydarzeniem sportowym dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy!