Forum twórców teatru dla młodego widza

Kiedy

Gdzie

Osiedle Szkolne 25
Kraków

Kategoria

Forum twórców teatru dla młodego widza

6-11 listopada w Teatrze Łaźnia Nowa odbędzie się finał Festiwalu Mała Boska Komedia #3. To jedyna szansa, aby obejrzeć w Krakowie najlepsze i najnowsze przedstawienia dla dzieci i młodzieży.

Forum odbędzie się 7.11.2019 o godz. 17:00 w Łaźni Nowej.

To spotkanie otwarte dla artystów, pedagogów, edukatorów, nauczycieli, pracowników instytucji kultury oraz świadomych rodziców. Zaprosimy Was do wspólnej refleksji nad kondycją teatru dla młodego widza w Polsce. Forum ma charakter otwarty, a jego formuła angażuje w rozmowę i sprzyja wymianie doświadczeń. Teatr tworzony z myślą o dzieciach i młodzieży to nasza odpowiedzialność i nasza wspólna sprawa. Z jakimi wyzwaniami mierzymy się tworząc dla dzieci i młodzieży? Jak budować relację z młodym człowiekiem? Jakie mamy pomysły, sukcesy i porażki w obszarze działalności teatralnej w różnych środowiskach i instytucjach? Jakie mamy doświadczenia jako widzowie?  

W rozmowie udział wezmą: ceniona reżyserka – Magdalena Miklasz, wielokrotnie nagradzana dramaturżka i pisarka – Malina Prześluga, wybitna pedagożka teatru – Dorota Kowalkowska.
Do rozmowy z gośćmi zaprosi Państwa reżyserka i badaczka – Alicja Morawska-Rubczak.