Książkoluby - Godziny Rodziny

Kiedy

Gdzie

Kategoria

Książkoluby - Godziny Rodziny

Zapraszamy dzieci i dorosłych do Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie na spotkanie i warsztaty z cyklu „Książkoluby” z autorkami książki „Kraków. Smoczy przewodnik dla dzieci” - Łucją Malec-Kornajew i Pauliną Jurkowską-Pudełko.
28 listopada, godzina 11:00

Literackie spotkanie dla dzieci i rodziców w Krakowie

„Książkoluby” to cykl spotkań z ciekawymi autorami książek dla dzieci i dorosłych, podczas których twórczość literacka autorów będzie punktem wyjścia do rozmowy na temat czytelnictwa, wzajemnego poszukiwania odpowiedzi na pytanie: dlaczego warto czytać i co czytać?

Warsztaty plastyczno-tropicielskie: Tu żyją smoki! Na warsztatach cofamy się w czasie i przygotujemy wyprawę do tajemniczego miasta Karako [K(a)rākō ]. Jak ono mogło wyglądać? Kto w nim mieszkał? Jakie tajemnicze stwory w nim się kryły?

Spośród uczestników Książkolubów zostaną wylosowane nagrody książkowe z autografem Barbary Gawryluk.

Cykl „Książkoluby” wpisuje się w Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce. A ponieważ przykład idzie z góry, a jabłko pada niedaleko od jabłoni, wiemy, że dobre zwyczaje najlepiej zaszczepia się od najmłodszych lat – w rodzinie. Dlatego to takie ważne Godziny Rodziny!

Organizatorzy: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie oraz Rada Dzielnicy I Stare Miasto

Zapisy: godzinyrodziny@gmail.com
Prosimy o podanie ilości osób (dzieci i dorosłych). Osoby zapisane dostaną email zwrotny z potwierdzeniem rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona.
Czas trwania: 60 minut