MISJA MAMA - bezpłatne spotkania dla przyszłych mam

Kiedy

Kategoria

MISJA MAMA - bezpłatne spotkania dla przyszłych mam, 28 września 2019, g. 10.00, Kraków
Szpital na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie wraz z Diagnostyką Bankiem Komórek Macierzystych, serdecznie zapraszają na kolejną edycję MISJA MAMA. Są to BEZPŁATNE spotkania skierowane głównie do Pań, będących w drugim i trzecim trymestrze ciąży.

Spotkanie dla przyszłych MAM

MISJA MAMA to spotkania opierające się w głównej mierze na serii wykładów merytorycznych, podczas których przyszli rodzice będą mieli możliwość zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi porodu oraz opieki nad dzieckiem po porodzie. Poruszane będą tematy nowego standardu okołoporodowego, opieki położniczej, bankowania krwi pępowinowej oraz zagadnienia pielęgnacji dziecka i mamy.
Rodzice będą mogli zapoznać się również z szerokim wyborem produktów i usług dla dziecka oraz mamy. Dla każdej przyszłej Mamy, która przyjdzie na spotkanie i zostanie z nami do końca czekać będzie bogaty pakiet upominkowy oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Organizatorzy zapewniają uczestnikom poczęstunek podczas spotkania, które potrwa do godzin popołudniowych.

sptkanie dla mam kraków
Wydarzenie dla kobiet w ciąży jest BEZPŁATNE. Zapraszamy do rejestracji. Aby zarejestrować się na wydarzenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Każde zgłoszenie będzie przez nas weryfikowane. Po dokonaniu weryfikacji zgłoszenie zostanie zaakceptowane, a uczestnicy otrzymają na podany adres mailowy informację potwierdzającą wpisanie na listę uczestników. Więcej informacji dostępne pod numerem infolinii (12) 298 40 50  lub mailowo pod adresem bank@dbkm.pl

Miejsce spotkania: Holiday Inn Krakow City Center, ul. Wielopole 4
28 września 2019
Start: g. 10.00
Wejście uczestników od g. 9.30