FILHARMONIA DLA DZIECI odwołuje koncert w Krakowie

Kategoria

Wypatrujcie nowych terminów koncertu.  Będzie pięknie, po królewsku, arcy-artystycznie i wesoło!

 

filharmonia dla dzieci

 

UWAGA KONCERT W KRAKOWIE ZOSTAŁY ODWOŁANE!
W odpowiedzi na sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa organizatorzy koncertów Filharmonii dla Dzieci zadecydowali o odwołaniu Inauguracji Filharmonii dla Dzieci w Krakowie.

Biuro obsługi widza służy pomocą:
💻 bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
☎️ 737-169-961 (pon- pt 9-17, sob 9-14)

 ZASADY ZWROTÓW:
Celem zwrotu wpłaconej kwoty Organizatorzy zwracają się z prośbą o przesłanie maila z numerem rezerwacji i godziną koncertu na adres: bilety@FilharmoniaDladzieci.pl – środki będą zwracane niezwłocznie.

filharmonia dla dzieci

O FILHARMONII DLA DZIECI: Stworzyła ją i prowadzi Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog. Koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, twórczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, oraz Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i.. matematyki, ale dla dzieci - po prostu ulubiona pani Ania.

http://www.FilharmoniaDlaDzieci.pl