FILHARMONIA DLA DZIECI zaprasza na koncerty w Krakowie - zmiana terminu koncertów!

Kiedy

 
 
 
 
+ 3 inne termin(y)

Kategoria

Misją Filharmonii dla Dzieci jest zachwycać dzieci muzyką, wspierać w odkrywaniu i poznawaniu, poszerzaniu wiedzy i horyzontów.

filharmonia dla dzieci

UWAGA ZMIANA TERMINU KONCERTÓW!
W obliczu najnowszych informacji, w odpowiedzi na sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i wirusa grypy w Europie organizatorzy koncertów Filharmonii dla Dzieci zadecydowali o przesunięciu Inauguracji Filharmonii dla Dzieci w Krakowie na dzień 26 kwietnia (Niedziela).

Jednocześnie informujemy, że sala Grand Hotelu, godziny koncertów, obsada znakomitych artystów, oraz program artystyczny- są potwierdzone i nie ulegną zmianie, gdyż nasza decyzja spotkała się ze wsparciem zarówno ze strony Hotelu  jak i Artystów,
Koncerty zaplanowane na 15 marca zostały przeniesione na 26 kwietnia 2020 r.
Niedziela, g. 11.00, g. 13.00, g. 15:00, g. 17:00

Grand Hotel Kraków- Sala Balowa
Więcej szczegółów w sprawie zmiany terminu na stronie:
https://filharmoniadladzieci.pl/2020/03/05/uwaga-krakow-zmiana-terminu-koncertu-saksofony-i-gitary/

informacje dla słuchaczy:
CO MOGĄ PAŃSTWO ZROBIĆ:
1. Jeśli ODPOWIADA Państwu nowy termin – pozostawimy Wasze rezerwacje (będzie nam miło gdy potwierdzicie, ale nie trzeba tego robić).
2. Jeśli NIE ODPOWIADA Państwu nowy termin- do 15.03.2020 mogą Państwo zwrócić bilety pisząc do biura (prosimy o nr Rezerwacji) bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl Zwrócimy Państwa wpłatę, a bilety trafią do oczekujących, których jest już ponad 100 osób, zatem kogoś ucieszą.
3. Bilety nie zgłoszone do zwrotu potraktujemy jak zaakceptowane z dniem 15.03.2020, będą do odbioru przed koncertem.
Przepraszamy za trudności, noszą one znamiona siły wyższej, a nasze decyzje wyniknęły jedynie z naszej postawy nastawionej na dobro drugiego człowieka i Państwa komfort.
Już nie możemy się doczekać cudownej muzyki tego koncertu, poszukiwania zwierząt w kontrabasie, zjawiskowo grającego saksofonisty i genialnego „Nothing else matters” na gitarze elektrycznej.
Muzyka, sztuka, radość, bliskość, słońce, zdrowie- Nothing else matters :)
Mamy nadzieję- do zobaczenia, służymy pomocą:
💻 bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
☎️ 737-169-961 (pon-pt 9-17, sob 9-14
Biuro obsługi widza Filharmonii dla Dzieci

O KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

Zaprzyjaźniamy dzieci z wielką sztuką. Z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli im swobodnie się czuć w świecie kultury i sztuki gdy dorosną, i czerpać z niej radość, inspirację i piękno. Pragniemy by nasze wydarzenia wspierały kulturę spotkania, wspólnego cudownego czasu - dla wszystkich pokoleń.

filharmonia dla dzieci

O FILHARMONII DLA DZIECI: Stworzyła ją i prowadzi Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog. Koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, twórczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, oraz Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i.. matematyki, ale dla dzieci - po prostu ulubiona pani Ania.

filharmonia dla dzieci

Projekt powstał z miłości do dzieci i muzyki, z chęci umożliwienia im sięgania odważnie po najwyższą kulturę i najlepszą światową sztukę. Pragnienie rozwoju dzieci, kształtowanie indywidualnych gustów, pobudzanie kreatywności, odkrywanie przed dziećmi i rodzicami tajników kultury wysokiej, świetna znajomość sztuki widoczna w anegdotach i opowiastkach, znakomity kontakt z dziećmi, ale też niezwykła elegancja i radość tych koncertów- przysparzają projektowi tysiące fanów.

INAUGURACJA 15 MARCA! Klasyka i najpiękniejsze standardy jazzowe, 4 saksofony, gitary elektryczne, akustyczne, kontrabas, wiedza i zabawa – będą treścią inauguracyjnych koncertów 15 marca 2020r. W programie artystycznym m.in. Piazzolla, Sting, Sinatra, Armstrong, Szostakowicz i inni, oraz książeczki koncertowe z zadankami i ciekawostkami- dla wszystkich dzieci. Niezwykłe instrumenty i niezwykli artyści.
 
Będzie arcyciekawie, a dzieci nie tylko osłuchają się ze standardami jazzowymi, ale też obejrzą z bliska wszystkie saksofony i gitary, gdyż zwyczajem Filharmonii dla Dzieci jest :”A po koncercie każdy może spróbować sam”- artyści przy instrumentach czekają na małych i dużych chętnych. Nauczymy się rozpoznawać znane melodie, będziemy się bawić, a przez zabawę odkrywać nowe muzyczne światy.

Od 2017r odwiedziło koncerty 20tys małych i dużych słuchaczy. Na każdym koncercie Filharmonii dla Dzieci jest nie więcej niż 160 osób aby każdy był blisko. Można siedzieć na krzesłach lub na kolorowych poduszkach - muzyka jest tu na wyciągnięcie rączek!

filharmonia dla dzieci

15 marca piękno i nowe muzyczne odkrycia wypełnią  GRAND HOTEL w KRAKOWIE. To będzie fantastyczne muzyczne spotkanie ! Sala Balowa Grand Hotelu służyła niegdyś do muzyki, pamięta wielkie bale międzywojennej Polski. Nasze artystyczne spotkania przywrócą jej muzyczny blask, radość i gwar. Witamy Państwa w naszym gronie i do zobaczenia w świecie piękna i sztuki.

KONCERTY: 26 kwietnia 2020r, g.11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Sala Balowa Grand Hotel ul.Sławkowska 5/7
BILETY:
Koszt biletu 35 zł.
Każdy uczestnik musi posiadać bilet.
Zamówienie należy przesłać na mailem na adres: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
W mailu zwrotnym otrzymają Państwo wszystkie potrzebne informacje. Na maile odpowiadamy niezwłocznie, w kolejności wpłynięcia.
Pomocą służy Biuro Obsługi Widza 737-169-961, pon-pt w godz.9-17, sob 9-14
Zapraszamy na Facebook, gdzie ukazują się najświeższe informacje: Filharmonia dla Dzieci Kraków- Grand Hotel
http://www.FilharmoniaDlaDzieci.pl
filharmonia dla dzieci

patronat medialny: Rodzinny-Krakow.pl
współpraca redakcyjna: RMF CLASSIC