Listopad w Teatrze Groteska

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

ul. Skarbowa 2
Kraków

Kategoria

Teatr Groteska w Krakowie przygotował na listopad bogatą ofertę spektakli dla dzieci, a także atrakcyjne propozycje dla dorosłych.

Spektakle dla dzieci

W listopadowym repertuarze Groteski dla dzieci znajdziemy m.in. spektakl, którego premiera miała miejsce na scenie Groteski w październiku, czyli "Wszechświaty mojego taty" na podstawie opowiadania Katarzyny Matwiejczuk.
„Wszechświaty mojego taty” to spektakl wyreżyserowany przez Małgorzatę Dębską. To opowieść o relacji taty i córki, którzy przeprowadzają się w zupełnie nowe miejsce i od razu zaczynają budować tam bazę z koców. Lila to dziewczynka, której tata wie wszystko i wszystko potrafi – tak uważa Lila. Tata ma tysiące twarzy, ale wszystkie lubią się do Lili uśmiechać i z nią wygłupiać. Jednak nawet przed takim tatą przychodzi czasem ochota się schować i nie dać znaleźć, a wtedy zaczynają się dziać rzeczy zupełnie niespodziewane…

teatr

Ponadto w październiku najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć: "Kota w butach", "Tygrysa Pietrka", "Kapelusz za sto tysięcy", "Kto pocieszy pechowego Nosorożca", "Piękną i Bestię" czy "Nie płacz, Koziołku".

Groteska zaprasza także na kolejne pokazy spektaklu "Wścibscy" autorstwa Doroty Gellner w adaptacji i reżyserii Lecha Walickiego.

teatr krakow

Młodzież i widzów dorosłych Groteska zaprasza na Mistrza i Małgorzatę oraz Dzienniki gwiazdowe.

Rezerwacja biletów:
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
tel. 12 633 48 22, 12 631 81 80 wew. 238, 244, 258.

Szczegółowy repertuar, cennik biletów oraz zasady dokonywania rezerwacji dostępne na stronie: http://www.groteska.pl/