„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” wracają na scenę Groteski!

Kiedy

Gdzie

ul. Skarbowa 2
Kraków

Kategoria

„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” wracają na scenę!

Spektakl w reżyserii Lecha Walickiego, którego premiera odbyła się pod koniec września będzie można ponownie zobaczyć w sobotę i niedzielę 20 i 21 lutego 2021!

„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” wracają na scenę Groteski!

Ciesząca się ogromną popularnością historia skarpetek autorstwa Justyny Bednarek, na scenie Groteski zaskakuje połączeniem wątków, różnorodnością postaci i niezliczoną ilością przygód! Aktorzy Barbara Cieślak, Dominika Guzek, Olga Przeklasa, Krzysztof Grygier, Bartłomiej Olszewski i Jakub Popławski wcielają się w skarpetkowych bohaterów o różnych charakterach i marzeniach! Czy uda się je spełnić i wyruszyć w morską przygodę, zostać politykiem lub gwiazdą - Widzowie przekonają się w Grotesce! Przedstawienie doskonale uzupełniają scenografia i kostiumy Małgorzaty Zwolińskiej, muzyka Jacka Stankiewicza i choreografia Macieja Florka!

Najnowsza premiera Sceny dla dzieci to nie tylko porcja abstrakcyjnego humoru, ale także zbiór mądrych wniosków płynących z opowieści Justyny Bednarek.

Spektakle zostaną zaprezentowane zgodnie z obowiązującymi zaleceniami i zasadami bezpieczeństwa. Na każdy z nich mamy tylko 50% miejsc, a bilety można kupić online lub w kasie teatru.

Szczegółowy repertuar dostępny na stronie: http://www.groteska.pl/