Nowe Przygody Koziołka Matołka

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Starowiślna 21
Kraków

Kategoria

Lekka i dowcipna inscenizacja przygód słynnego Koziołka Matołka oparta na motywach kultowych historyjek obrazkowych z fabułą pisaną wierszem, autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza, powraca poszerzona o autorski scenariusz utrzymany w konwencji komedii przygodowej!

koziołek

Sympatyczny Koziołek wyrusza w niezwykłą podróż do Pacanowa, gdzie jakoby podkuwa się kozy, przeżywając przy tym niezliczoną ilość niebezpiecznych ale jakże emocjonujących przygód. W zabawnej wyprawie towarzyszyć mu będzie wiele niezwykłych, bajkowych postaci, takich jak: Agent Kruk, Lisek Chytrusek, Czerwony Kapturek i Wilk, Kopciuszek i Książę ze zgubionym pantofelkiem, Królewna Śnieżka czy wreszcie Piękna Kózka, które pomogą naszemu łatwowiernemu bohaterowi wyjść cało z licznych opresji, pokazując mu przy tym wartość prawdziwej przyjaźni.

Najbliższe spektakle w Teatrze Współczesnym w Krakowie:

niedziela, 15 września 2019, godzina: 13:00; 15:00;
niedziela, 22 września 2019, godzina: 13:00; 15:00;
niedziela, 29 września 2019, godzina: 13:00; 15:00;

To niezwykle kolorowe, radosne (a zarazem pouczające!) widowisko z pomysłową scenografią, oryginalnymi maskami i rytmicznymi piosenkami, przeniesie widzów w przyjazny, bajkowy świat ulubieńca polskich dzieci, który nieprzerwanie bawi i wychowuje kolejne pokolenia.

W spektaklu trwającym 65 min występują aktorzy: Paweł Brandys, Sabina Szarek, Anna Kończal, Maksymilian Czarnecki, Szymon Grzybek.

Po każdym przedstawieniu możliwa organizacja warsztatów teatralnych.