Lato w Lesie, czyli Wakacje 2019 pełne Leśnych Przygód!

Kiedy

Kategoria

Wakacje właśnie się rozpoczęły, a Wasze dzieci mają pewnie sporo wolnego czasu... Zmysły w Lesie mają pomysł, jak go wypełnić - zapraszamy Was do udziału w akcji "Lato w Lesie"! 🌳
W wybrane weekendy wakacji zapraszamy Waszych 7- do 13-latków do udziału w Leśnych Przygodach. Są to fabularne wyprawy do lasu, podczas których Wasze dzieci będą całą grupą szukać skarbów, wykorzystywać magiczne właściwości przyrody albo próbować przetrwać... bez telefonów komórkowych! Jest aż 5 różnych scenariuszy do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie… ale można też wybrać wszystkie!

Kalendarz Przygód możecie znaleźć na poniższej infografice:
 

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Lato w Lesie, czyli Wakacje 2019 pełne Leśnych Przygód!

 

Cztery z wydarzeń opublikowaliśmy już na Facebooku, gdzie możecie znaleźć więcej szczegółów:

Jeśli macie pytania, odezwijcie się do nas na Facebooku lub mailowo.
______________________________
Ile to kosztuje? - Zakazany Las i Uczniowie Twardowskiego po 40 zł, a pozostałe po 35 zł od dziecka - płatne przelewem przed wydarzeniem.

Ile to trwa? - Każda Przygoda trwa od 2,5 do 3 godzin. Spokojnie, dzieci wytrzymają w lesie tyle czasu. Powiemy więcej - nie będą chciały wracać!

Czy obecność Rodzica jest konieczna? - Nie, zaopiekujemy się przez ten czas dziećmi. Jeśli Rodzice chcą, to mogą podążać za nami w pewnej odległości od grupy. Nasze doświadczenie wskazuje jednak, zwłaszcza w przypadku starszych grup, że dzieci lepiej się bawią bez “obserwatorów” ;)

Czy dziecko może zaprosić kolegów? - Oczywiście! Poproście dziecko, żeby namówiło kolegów, żeby namówili rodziców na udział. Grupy są 10- do 12-osobowe, więc dla nikogo miejsca nie braknie. A im nas więcej, tym raźniej!

Jak się w takim razie zapisać? - Napiszcie do nas przez Messengera lub mailowo, podając termin, który Was interesuje, i wiek dziecka lub dzieci. W odpowiedzi dostaniecie potwierdzenie zapisu i dane do przelewu. Gotowe!

To jak, widzimy się na wakacyjnych Leśnych Przygodach? 🌳