Spędź wakacje z Muzeum Krakowa

Kiedy

Od:  
Do:  

Kategoria

Spędź wakacje z Muzeum Krakowa, odkryj Kraków wspólnie z nami! Weź udział w atrakcyjnym programie letnich warsztatów plastycznych i spacerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

lato w Krakowie

Poznaj tajniki obrony grodu Kraka, a także historię budowy schronów w Nowej Hucie. Zaprojektuj własną skrzynię na skarby, stań się twórcą sgraffito czyli dawnej formy muralu, wykonaj własnego smoka oraz postacie cyrkowe. Odkryj nowe spacerowe szlaki Krakowa – trasy śladami renesansu czy ścieżki wzdłuż Rudawy, tajemnicze miejsca Zwierzyńca. Przypomnij sobie, co widać z kopca Kraka.

Zainteresowanym wojennymi losami miasta i jego mieszkańców pokażemy historię krakowskiego getta poprzez opowieść o życiu i działalności Tadeusza Pankiewicza, Haliny Nelken oraz Stelli Müller-Madej.

Pełen program oraz niezbędne informacje znajdziesz tu: https://bit.ly/latoMK
Liczba miejsc ograniczona! Obowiązkowa rezerwacja miejsc: info@muzeumkrakowa.pl

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO!
Wszystkie wydarzenia w ramach akcji Lato w muzeum organizowane są z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszyscy uczestnicy zajęć realizowanych w przestrzeni zamkniętej zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Wymóg ten dotyczy również osób, które ze względów medycznych zwolnione są z tego obowiązku. W takie sytuacji zalecamy korzystanie z przyłbic lub rezygnację z udziału w zajęciach.
Przed wejściem do muzeum konieczna jest również dezynfekcja rąk.
Podczas spacerów obowiązuje minimum 2-metrowy dystans (ograniczenie to nie dotyczy rodzin oraz osób wspólnie gospodarujących).

Zapraszamy na wspólne wakacje!!!