Machina Sztuki w ruchu – warsztaty dla dzieci

Kiedy

Kategoria

Machina Sztuki w ruchu – warsztaty dla dzieci

Machina Sztuki wychodzi w plener!

Zapraszamy na cykl warsztatów na pograniczu teatru i sztuki współczesnej. Zajęcia łączą elementy improwizacji teatralnej, działań w przestrzeni, różnorodnych technik plastycznych. Podczas zajęć stawiamy na ruch, pobudzanie zmysłów i wyobraźni. Startujemy z Cricoteki, wędrujemy po Podgórzu. Warsztaty stworzone dla dzieci od 4 roku życia. Do zabawy zapraszamy też rodziców.

18 lipca, 12:00–13:00 - W środku i na zewnątrz Czasami to, co ukryte, bardziej działa na wyobraźnię. Angażuje inne zmysły. Co się kryje w pudełkach i walizkach, z którymi wyprawimy się w podróż po okolicy?
22 sierpnia, 12:00–13:00 - Wielka kryjówka Spróbujemy na nowo przyjrzeć się przestrzeni. Sprawdzimy, w jaki sposób możemy na nią wpływać i oddziaływać. Przebudowujemy place. Tworzymy instalacje site-specific.

Bilet w cenie 15 zł / dziecko, rodzice wstęp gratis. Bilety na warsztaty można zakupić na stronie internetowej (bilety.cricoteka.pl) lub w kasie Cricoteki. Nie jest prowadzona rezerwacja. Ilość miejsc jest ograniczona. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: tel. (12) 442 77 70 wew. 107 lub mail: edukacja@cricoteka.pl