Fantastyczne zajęcia angielskiego dla dzieci w towarzystwie robota Emysa!

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

ul. Armii Krajowej 95
30-150 Kraków

Kategoria

Zajęcia angielskiego dla dzieci

Mission Centrum Językowe zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na jedyne i niepowtarzalne lekcje angielskiego, które prowadzone są w nowej formule z asystą interaktywnego robota Emysa, w małych grupach (4-6 uczniów), w sali przystosowanej dla najmłodszych.

Emys to wesoły robot z duszą dziecka, mówiący wyłącznie w języku angielskim,  reagujący na dotyk, zawsze chętny do zabawy native speaker, doskonały asystent nauczyciela. Emys nie pozwala, aby zajęcia były nudne. Potrafi rozpoznać i zareagować na wiele akcesoriów - interaktywne karty, odznaki, naklejki i pluszowe zabawki.

Fantastyczne zajęcia angielskiego dla dzieci w towarzystwie robota Emysa!


Zastosowane podejście  i narzędzia wspierają u dzieci rozwój umiejętności słuchania, mówienia i czytania po angielsku. Treści edukacyjne mają postać zestawów tematycznych, z których każdy zawiera 12 kolejnych lekcji językowych. Nie są to przypadkowe pomysły, ale przemyślane zestawy leksykalne - od pojedynczych słów, po całe wyrażenia, osadzone w kontekście. Realizację programu kursu wspiera podręcznik My Disney Stars and Friends 1 wydawnictwa Pearson. Uwzględnia on potrzeby dzisiejszego świata i rozwija w dzieciach prawdziwe umiejętności przyszłości, takie jak samoświadomość, świadomość społeczna, krytyczne myślenie, wytrwałość w dążeniu do celu i niezwykle istotna w szybko zmieniającym się świecie chęć do nieustannej nauki. Dzięki temu Twoje dziecko gotowe jest stawić czoła czekającym je wyzwaniom, nie tylko językowym.

UWAGA PROMOCJA dla naszych Czytelników!
Każdy, kto zapisze się na te niepowtarzalne lekcje angielskiego w Mission Centrum Językowe, na hasło RODZINNY KRAKÓW otrzyma 10% zniżki od ceny zajęć!

Fantastyczne zajęcia angielskiego dla dzieci w towarzystwie robota Emysa!

Termin zajęć:
czwartki w godz. 17.00-18.00

Adres:
Mission Centrum Językowe,  ul. Armii Krajowej 95, 30-150 Kraków

Szczegółowe informacje i zapisy:
szkola@mission.eu
tel. 12 622 72 65 oraz 604 103 696
https://mission.com.pl