Studio Piosenki "Debiuty" oraz Pracownia Emisji Głosu "Canzonetta"

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Kategoria

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Krakowie

Studio Piosenki "Debiuty" oraz Pracownia Emisji Głosu "Canzonetta" serdecznie zapraszają na zajęcia dzieci i młodzież między 7 a 21. rokiem życia ♫

Studio Piosenki "Debiuty" to zajęcia wokalne dla dzieci, podczas których uczymy się poprawnej emisji głosu, dykcji oraz pracy z mikrofonem. Uczymy tego, co dla każdego profesjonalnego artysty jest niezbędne. Pracujemy nad warsztatem aktorskim, ruchem scenicznym oraz uczymy jak radzić sobie z tremą. Repertuar prezentowany przez uczestników zajęć składa się z utworów w różnych stylach muzycznych.

Młodzi wykonawcy biorą udział w konkursach, koncertach oraz festiwalach. Pracownia Emisji Głosu "Canzonetta" to zajęcia przeznaczone dla młodzieży między 15-stym a 21 rokiem życia . Są to zajęcia poprawnej emisji, które mogą być wstępem do nauki śpiewu musicalowego i operowego, a także mogą pomóc przygotować się do egzaminów do szkół muzycznych i szkół wokalno-aktorskich. Na zajęciach uczymy się poprawnej emisji głosu, niezbędnej w trakcie nauki śpiewu klasycznego (operowego) oraz śpiewu musicalowego. Uczestnicy zajęć uczą się dykcji, prawidłowego oddechu, ruchu scenicznego oraz nabywają umiejętność radzenia sobie z tremą. Repertuar prezentowany przez uczestników bazuje na literaturze muzycznej z zakresu opery i musicalu. Główny nacisk położony jest na śpiew solowy i śpiew wielogłosowy.

Więcej informacji i zapisy pod adresem: amikolajko@mdk-dh.krakow.pl

https://youtu.be/SubtT_WWNJY

Studio Piosenki "Debiuty" oraz Pracownia Emisji Głosu "Canzonetta"