Teatr Muzyczny 15/12 - nowe zajęcia!

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Kategoria

Teatr Muzyczny 15/12 - nowe zajęcia!

Marzysz o karierze w świetle reflektorów? Chcesz zostać aktorem, rozwijać swój talent wokalny, doskonalić warsztat pod okiem profesjonalisty? Przyjdź do nas na zajęcia, a my zajmiemy się resztą!

MDK-DH w Krakowie zaprasza w nowym roku szkolnym młodzież w wieku od 12 do 15 lat na wyprawę na niezapomnianą przygodę w świecie teatru!

Nasz teatr to miejsce pełne kreatywności, pomysłów i realizacji nowatorskich projektów.

U nas popracujesz nad dykcją, gestem, artykulacją i ruchem scenicznym i wykorzystasz swoje ukryte talenty! Podczas zajęć będziemy rozwijać umiejętności aktorskie i zdobywać nowe doświadczenia w dziedzinie teatru. Aby nie było nudno urozmaicimy teksty muzyką i śpiewem, kreując świat teatru muzycznego. Podczas przedstawień będziemy zachwycać publiczność mową, gestem, śpiewem i muzyką na żywo.
Pod okiem Iwony Konieczkowskiej, doświadczonej aktorki Teatru STU, będziesz miał szansę poznać tajniki aktorstwa i odkryć swoje talenty.
Zobaczysz również teatr „od kulis”, odwiedzając jego tajemnicze zakamarki, poznając pracę aktorów, reżyserów i całej ekipy teatralnej w jednym z krakowskich teatrów.

Dołącz do naszej grupy i bądź częścią niesamowitego świata teatru! Czekamy na Ciebie z niecierpliwością! Daj się ponieść na skrzydłach wyobraźni i dołącz do Teatru 15/12!

Kontakt i zapisy:
Iwona Konieczkowska – ikonieczkowska@mdk-dh.krakow.pl
Informacje także na: https://www.mdk-dh.krakow.pl/dzial-form-scenicznych-i-wizualnych/183-teatr-muzyczny-15-12