Twórcze warsztaty z Panem Totim - online

Kiedy

Od:  
Do:  

Kategoria

Edukacyjne i twórcze zajęcia dla dzieci

Link do kanału na You Tube: Pan Toti i Przyjaciele

toti

Kanał Pan Toti i Przyjaciele powstał dzięki Fundacji Pan Toti i Przyjaciele. Fundacja jest wydawcą książek, kolorowanek i materiałów do druku na potrzeby warsztatów twórczych z Panem Toti. Warsztaty mają formę stacjonarną i online.

To zajęcia edukacyjne z elementami wiedzy dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych. Część środkowa filmu umożliwia dziecku wykonanie pracy twórczej w oparciu o wydruki, które są bezpłatne, a pobranie ich nie wymaga logowania.

Klocki - zobacz ceny

Wejdź na stronę Pana Totiego i wydrukuj karty pracy do zajęć online:
https://pantoti.wixsite.com/pantoti/fundacja

Na początku każdych zajęć przekazana jest informacja, jakie materiały plastyczne należny przygotować do zajęć i gdzie znajdują się materiały do druku (karty pracy, kolorowanki, zgadywanki itp). Film i wszystkie jego elementy chronione są prawem autorskim.

Więcej o polskim bohaterze książek i bajek animowanych znajdziesz na stronie:
https://pantoti.wixsite.com/pantoti

Zapraszamy do twórczej zabawy!  

Fundacja Pan Toti i Przyjaciele zaprasza na Czytanki zgadywanki. Projekt składa się z cyklu czytanek dla przedszkolaków, prowadzi je autorka serii książek „Pan Toti” - Joanna Sorn-Gara (Sorn-Gara).

toti

Każda czytanka to jedna książkowa przygoda Pana Totiego wzbogacona ilustracjami, animacjami i zgadywankami, które pobudzają do uważnego słuchania, zapamiętywania i analizowania ilustracji. Mamy nadzieję, że nasze Czytanki sprawią dzieciom radość, choć nic nie zastąpi szelestu przewracanej strony w prawdziwej książce.
Więcej o Panu Totim na:
https://sorngara.wixsite.com/pantoti  

Fundacja PAN TOTI I przyjaciele na FB:
https://www.facebook.com/Fundacja-PAN-TOTI-i-przyjaciele
https://www.facebook.com/Mr.Toti.Polska