SOY LUNA: Początek lata oraz Poradnik Wrotkarki

Dwie nowości w oczekiwaniu na premierowy serial Disney Channel!

W maju 2016 roku nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się dwie pierwsze pozycje z nowej serii : Soy Luna. Początek lata oraz Soy Luna. Poradnik Wrotkarki.


Soy Luna. Początek Lata stanowi wstęp do fabuły nowego serialu, najbardziej oczekiwanej premiery tego roku, który pojawi się w kanale Disney Channel już 16 maja. Natomiast Soy Luna. Poradnik wrotkarki to kompendium wiedzy o pasji głównej bohaterki.

Soy LunaSoy Luna. Początek lata

Luna Valente, tytułowa bohaterka serii prowadzi skromnie i szczęśliwe życie w Meksyku wraz ze swoimi rodzicami Monika i Miguelem oraz najlepszym przyjacielem Simonem. Chodzi do szkoły, a w wolnych chwilach pracuje jako dostawca jedzenia, co umożliwia jej spędzanie czasu na wrotkach, które uwielbia.
Rozpoczyna się upalne lato i Luna kończy rok szkolny. Wszystko wskazuje na to, że te wakacje będą niesamowite: pełne niekończących się popołudni i nowych tras do eskapad na wrotkach. To też czas na nowe znajomości, nowe wyzwania i przygody zawsze związane z wrotkami. Wrotki – to jej wielka pasja bez której nie wyobraża sobie życia, i o której potrafi pięknie opowiadać i zarażać nią znajomych.

Soy LunaPoradnik wrotkarki

To książka, w której przedstawiono fascynujący i pełen wrażeń świat wrotkarstwa! Czytelnik dowie się, jak rozpocząć przygodę z tym wyjątkowym sportem, jak wybrać odpowiedni sprzęt, jak się ubrać, aby jazda była bezpieczna i jak stawiać pierwsze kroki. Przedstawia też podstawowe zasady i techniki jazdy oraz radzi, jak ćwiczyć równowagę i panowanie nad własnym ciałem, które to umiejętności są bardzo istotne podczas uprawiania tego sportu. Ponadto zawiera interesujące ciekawostki oraz fakty związane z rozgrywanymi na świecie zawodami wrotkarskimi.


Historia opowiedziana w Soy Luna. Poczatek lata będzie kontynuowana w jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku – serialu Soy Luna. Polska premiera w kanale Disney Channel już 16 maja br. Międzynarodowa obsada, mnóstwo muzyki, oryginalna ścieżka dźwiękowa, miłość, humor sprawiają, że Soy Luna zdobędzie serca młodych telewidzów.
Nawet dla fanów Violetty.


O książkach:
Tytuł: Soy Luna. Początek Lata
Tekst: Paco Jimenez
Tłumacz: Magdalena Śliwka- Podworska
Oprawa: miękka

Tytuł: Poradnik wrotkarki
Ilustrator: Disney
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 64