Cykl o Nudzimisiach


Autor: Rafał Klimczak
Ilustrator: Agnieszka Kłos
Seria wydawnicza: Nudzimisie
Kategoria wiekowa: 4 – 7
Wydawnictwo: Skrzat

Kiedy się nudzisz, wołaj nudzimisia. Wrota Nudzimisiowa już otwarte! Odtąd żadne dziecko nie będzie się nudzić! Wszystko zaczęło się od tego, że Szymek się nudził. Głośno wołał: „Nuuuuudzi mi się! Nuuuuudzi mi się!”. I nudzimisie do niego przyszły…

Nudzimisie to cykl książek, które uczą najmłodszych właściwego postępowania, honorowych postaw, a także dbania o środowisko.
O przyjaźni przedszkolaków z tymi sympatycznymi stworkami, o odnudzaniu, superzabawie i niezwykłym miejscu – Nudzimisiowie – dowiecie się z ośmiu części tej populrnej serii:

 

Opowieści z krainy nudzimisiów

Chcecie wiedzieć, co nowego słychać w krainie nudzimisiów?
Gusia i Mutek stają przed nie lada wyzwaniem! Czaruś wymyśla grę, którą pokochają wszystkie nudzimisie. Zabawa pochłania je bez reszty, przez co zapominają o codziennych zajęciach i nie mają czasu dla swoich kolegów. Czy Gusia i Mutek zdołają ustrzec przed nią swoich przyjaciół?
 
Będziecie również świadkami pierwszej wyprawy Ciapka do krainy ludzi. Czego nauczy się podczas niej pechowy nudzimiś? Przekonajcie się koniecznie i sięgnijcie po nowe przygody nudzimisiów już dziś!