Centra Rozwoju Com-Com Zone

Sieć obiektów sportowo-rekreacyjnych Com-Com Zone w Krakowie

Centra Rozwoju Com-Com Zone to sieć nowoczesnych obiektów sportowo-rekreacyjnych, które oferują wysokiej jakości zaplecze do uprawiania wielu form aktywności fizycznej. Zadaniem Com-Com Zone jest nie tylko zapewnienie klientom atrakcyjnej przestrzeni rozwoju fizycznego, lecz także upowszechnienie określonego sposobu rozumienia sportu.

Centra Rozwoju Com-Com Zone to:
    społeczność (community)
    towarzystwo (company)
    współzawodnictwo (competition)
    porozumienie (communication)
    wsparcie (comfort)
    kompetencja (competence)

Szczegółowe informacje dostępne na: http://comcomzone.pl/

Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie

Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie to jeden z największych i najnowocześniejszych  kompleksów sportowo-rekreacyjnych w Małopolsce. Na 6000 m² znajdują się: pływalnia, hala sportowa, siłownia, centrum wspinaczkowe, 4 sale treningowe, 3 trawiaste boiska piłkarskie i 2 ze sztuczną murawą – w tym jedno zadaszane balonem i ogrzewane w sezonie zimowym, a także sauna, restauracja i amfiteatr.

W ofercie centrum znajduje się kilkadziesiąt rodzajów zajęć ruchowych − od pływania, piłki nożnej i siatkówki, przez wspinaczkę, fitness i aerobic, aż po spinning® i dance.

com com zone

Na terenie Com-Com Zone w Nowej Hucie działają również SIEMACHA Spot, Krakowski Instytut Psychoterapii (KIP) oraz Akademia Sportu Progres. W ten sposób placówka łączy funkcje sportowe, terapeutyczne i wychowawcze – trzy filary działalności Stowarzyszenia SIEMACHA, właściciela marki Com-Com Zone i operatora obiektu.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela: 6.15-22.30

Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie
ul. Ptaszyckiego 6, 31-979 Kraków
tel. +48 12 682 11 10, 882 054 724
e-mail: recepcja@comcomzone.pl

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim to nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny, którego oferta ukierunkowana jest na zajęcia ruchowe prowadzone w wodzie oraz relaks.

Do dyspozycji klientów przeznaczone są: kryta pływalnia z sześcioma torami, trybunami i szatniami − wyposażona dodatkowo w windę dla osób niepełnosprawnych − basen rekreacyjny z 40-metrową zjeżdżalnią i brodzikiem dla dzieci, a także dwie wanny jacuzzi. Centrum dysponuje również wyposażoną w nowoczesny sprzęt salą do spinningu. W „strefie relaksu” można natomiast skorzystać z sauny parowej lub suchej.

com com prokocim

W różnorodnej ofercie Com-Com Zone w Krakowie- Prokocimu znajdą coś dla siebie osoby w każdym wieku (także mamy z niemowlętami oraz seniorzy) i z różnym poziomem umiejętności ruchowych. Swoich sił można tu spróbować m.in. w aqua aerobicu, aqua zumbie, czy zajęciach spinning®. Po intensywnym wysiłku fizycznym warto zrelaksować się w saunie (parowej lub suchej). Do dyspozycji klientów są również restauracja i sklep. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 6.30-22.30
sobota - niedziela: 7.00-22.30

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim
ul. Kurczaba 29, 30-868 Kraków

tel. +48 12 651 08 40, od godziny 17:00: +48 12 651 08 41
e-mail: recepcja.prokocim@comcomzone.pl

Centrum Sportu i Rekreacji Com-Com Zone na Kozłówce

Centrum Sportu i Rekreacji Com-Com Zone na Kozłówce to obiekt wybudowany w środku dużego krakowskiego osiedla. Jego oferta powstaje z myślą o każdej grupie wiekowej, prowadzimy zarówno zajęcia dla seniorów, jak Aqua Health, jak i zajęcia nauki pływania dla niemowlaków od trzeciego miesiąca życia. Obiekt posiada dwie sale fitness, saunę suchą oraz parową, basen pływacki z ruchomym dnem oraz strefę wodnej rekreacji. Na terenie Com-Com Zone na Kozłówce działa SIEMACHA Spot, z czego jesteśmy ogromnie dumni. Miejsce to daje szansę młodym ludziom na rozwój, odkrywanie i rozwijanie swoich licznych talentów. W ten sposób obiekt łączy funkcje sportowe, terapeutyczne i wychowawcze.

Centrum Sportu i Rekreacji Com-Com Zone na Kozłówce
ul. Facimiech 32, 30-667 Kraków

GODZINY OTWARCIA PŁYWALNI
poniedziałek-piątek: 6:30-22:30
sobota-niedziela: 7:00-22:30

GODZINY OTWARCIA SAUNY SUCHEJ I PAROWEJ
poniedziałek-piątek: 14:00-22:15
sobota-niedziela: 7:00-22:20

sport krakow