Leader School/Leonardo School

Leader School ® to ogólnopolska sieć placówek edukacyjnych wykorzystujących nowoczesne metody kształcenia w zakresie języków obcych i efektywnej nauki.

Skuteczna nauka języków obcych w Krakowie

Leader School/Leonardo School w Krakowie
Kraków
ul. Urbanowicza 10a
Szczegóły oraz pełna oferta szkoły dostępna na stronie: http://www.leaderschool.pl

angielski krakow

Leader School/Leonardo School to firma edukacyjna oferująca nowoczesne podejście do nauczania. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie w branży edukacyjnej, które pozwoliły nam na podjęcie aktywności na różnych obszarach wiedzy.

Leader School to:
Nauka w bardzo krótkim czasie - ołączenie nowoczesnych praktyk nauczania oraz wykwalifikowanej kadry lektorskiej zapewnia szybką i efektywną naukę.

Metody nauczania dopasowane do Twoich potrzeb - proponujemy rozwiązania dla osób, które stawiają na rozwój osobisty i zawodowy. Dopasowujemy program oraz metody nauczania do Twoich kompetencji językowych.

100% zdawalność egzaminów i certyfikatów - przygotujemy Cię do egzaminu maturalnego oraz międzynarodowych egzaminów TELC, FCE i CAE.

angielski krakow

Profesjonalne metody uczenia najmłodszych
Dzięki naszym innowacyjnym metodom rozbudzamy w dzieciach ciekawość i motywację do nauki języków.
Tworząc metodę i narzędzie do nauki języka angielskiego specjalnie dla dzieci, wyszliśmy z założenia, że skuteczna nauka języka obcego to taka, która bierze pod uwagę wszystkie aspekty rozwoju dziecka. Zaplanowaliśmy każdą minutę zajęć tak, by utrzymać jego koncentrację i rozbudzić chęć do poznawania języka. W ten sposób powstały wyjątkowe propozycje. Sprawdź sam!