"Studio reportażu" - zajęcia w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaprasza młodzież (15-19 lat) do rozpoczęcia przygody z filmem! Od nowego roku szkolnego w ofercie zajęć placówki znajdzie się "Studio reportażu".
Zajęcia odbywać się będą w każdą sobotę w godz. 10.00 – 13.00.

Miejsce: ul. Basztowa 15/Rynek Kleparski 4
 
Podczas spotkań uczestnicy będą zapoznawać się z zasadami współpracy w ekipie reporterskiej. Poznają tajniki pracy od koncepcji do gotowego filmu (programu). Nauka odbywać się będzie głównie przez praktykę: niezbędne elementy teoretyczne będą wplatane w zadania aktywizujące uczestników.

W wyniku działań Studia powstawać będą krótkie formy filmowe lub telewizyjne, z możliwością publikacji.

zajecia dla dzieci kraków

W grupie realizującej reportaż jest wiele szczegółowych zawodów, np. realizator (reżyser), operator, dźwiękowiec, montażysta, itd. Uczestnicy zajęć będą mieli zatem możliwość sprawdzenia się w różnych rolach.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o kontakt pod adresem: ldomagala@cmjordan.krakow.pl
 
Prowadzący:
mgr Lena Domagała (ukończyła reżyserię ze specjalnością: montaż obrazu i dźwięku na Wydziale Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, pracowała jako montażystka w krakowskich stacjach telewizyjnych: TVN, TVP Kraków, Superstacja oraz grupach filmowych, członkini Polskiego Stowarzyszenia Montażystów).
 
Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana jest największą w Krakowie placówką wychowania pozaszkolnego. Każdego roku wspomaga rozwój kilkuset wychowanków miesięcznie. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych, na różnym stopniu zaawansowania i w dogodnych godzinach. W nowym roku szkolnym w ofercie CM jest kilkadziesiąt różnorodnych zajęć artystycznych, edukacyjnych i sportowych.

Więcej informacji na http://cmjordan.krakow.pl/zajecia-stale/zajecia-artystyczne/studio-reportazu

Zajęcia pn. STUDIO REPORTAŻU będą realizowane dzięki wsparciu finansowemu Rady i Zarządu Dzielnicy I Stare Miasto.