Baranki w Pieluchach - cykl seansów filmowych

Kiedy

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

BARANKI W PIELUCHACH - dla rodziców i malucha

Kino dla rodziców z dziećmi w Krakowie

TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D'ARTAGNAN
(reż. Martin Bourboulon)
czwartek, 25 maja 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

Widowiskowa, pełna akcji francuska produkcja, oparta na słynnej powieści Alexandra Dumasa. Film Trzej muszkieterowie: D'Artagnan w reżyserii Martina Bourboulona można zobaczyć w czwartek, 25 maja, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach.

krakow

Duży budżet, dobre filmowe rzemiosło, lekkość - to cechy nowej ekranizacji jednej z najsłynniejszych powieści przygodowych w historii literatury. Widowiskowy film Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan to zrealizowana z wielkim rozmachem francuska produkcja oparta na słynnej powieści Alexandra Dumasa.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: François Civil (Sponsoring, Miłość po francusku), Eva Green (Casino Royale, Królestwo niebieskie), Vincent Cassel (Czarny łabędź, Moja miłość), Romain Duris (Smak życia, Nowa dziewczyna) i Vicky Krieps (W gorsecie).

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

O FILMIE:

TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D'ARTAGNAN
| LES TROIS MOUSQUETAIRES: D'ARTAGNAN

reż. Martin Bourboulon, Francja 2023, 121’

Młody, waleczny Gaskończyk d’Artagnan w drodze do Paryża staje w obronie kobiety. Pokonany przez zamaskowanych napastników, cudem uchodzi z życiem. Po przybyciu do stolicy postanawia odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Nie podejrzewa, że w ten sposób trafi w sam środek międzynarodowej intrygi zagrażającej bezpieczeństwu Francji. Wraz z nowymi przyjaciółmi, muszkieterami Atosem, Portosem i Aramisem próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu. Jednak to miłość do pięknej Konstancji Bonasiuex sprowadzi na niego prawdziwe niebezpieczeństwo. Jest ona bowiem powiernicą królowej Francji, która zostaje uwikłana w niebezpieczną grę mającą na celu wciągnięcie kraju w wyniszczającą wojnę.

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27
31-010 Kraków

12 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
www.e-kinopodbaranami.pl