Jesienne premiery w Cinema City

Kiedy

Od:  
Do:  

Kategoria

Nowe części „Listów do M.” i animacji „One Piece” w Cinema City

Jeśli jedną z kinowych premier weekendu są „Listy do M. 5”, to możemy mieć pewność, że do końcówki roku i świąt już niedaleko. Piąta część niezwykle lubianej świątecznej serii na ekrany kin wchodzi 4 listopada. Tego dnia zadebiutuje także japońska animacja „One Piece Film: Red”, piętnasty film fabularny z serii One Piece, oparty na mandze o tym samym tytule. Kunszt animacji podziwiać będzie można w formatach IMAX oraz 4DX.

"Listy do M." powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. Co w tej części zobaczą wielbiciele filmów z Tomaszem Karolakiem, Agnieszką Dygant i Piotrem Adamczykiem? Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. W piątej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie.

„One Piece”

„One Piece Film: Red” to japoński animowany film akcji fantasy w reżyserii Gorō Taniguchi. Jest to piętnasty film fabularny z serii One Piece, oparty na mandze o tym samym tytule napisanej i zilustrowanej przez Eiichiro Odę. Cinema City prezentować będzie ten tytuł także w formatach IMAX i 4DX.

Dla najmłodszych widzów do kin wchodzi animacja „Nel i tajemnica kurokota”. Doskonale zrealizowana francuska baśń o przyjaźni i wielkich przygodach dołączyła do Oferty Rodzinnej w Cinema City. Widzowie zobaczą opowieść o tym, jak Nel i jej gang ruszają z misją ratowania królestwa Mgiełkogrodu z rąk przebiegłego Tristana, który przemienia przyszłego króla w kurokota. Mądra, pełna humoru i czarująca animacja dla całej rodziny o tym, że z najlepszymi przyjaciółmi można dokonać rzeczy niemożliwych!

film dla dzieci

Kolejna animowana premiera tej jesieni to „Dziwny Świat” - nowa produkcja Walt Disney Animation Studios - pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia?

Informacje o repertuarze dostępne są na www.cinema-city.pl

Cinema City Kazimierz
Podgórska 34, Kraków - 12 254 54 54

Cinema City Zakopianka
Zakopiańska 62, Kraków - 12 295 95 95

Cinema City Bonarka
Kamieńskiego 11, Kraków - 12 299 99 99