Zaprojektuj własny plakat do filmu „Super Mario Bros. Film” i weź udział w konkursie z Cinema City

Kategoria

Dzień Dziecka na horyzoncie! 26 maja na ekrany kin wkracza kultowy bohater gier nie tylko dla najmłodszych.

Kino i konkurs dla dzieci

Super Mario w pełnometrażowej animacji musi wykazać się sprytem i męstwem, aby ocalić brata, baśniową krainę, w której rządzi księżniczka Peach i ostatecznie udowodnić swojej rodzinie, że jest prawdziwym bohaterem. Seansom filmowym w Cinema City w premierowy weekend towarzyszyć będzie konkurs dla najmłodszych widzów z okazji Dnia Dziecka, z nagrodami od LEGO z serii Super Mario Bros.

krakow
Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w dniach 26 – 28 maja udać się na dowolny seans filmu „Super Mario Bros. Film” w kinach Cinema City, wykonać własną rysunkową wersję plakatu do tego filmu i wskoczyć do gry poprzez wysłanie zgłoszenia do konkursu na stronie >> mariokonkurs.cinema-city.pl. Na trzy najciekawsze prace czekać będą nagrody w postaci zestawów klocków LEGO z ulubionym bohaterem z gry. Zwycięskie prace zostaną ogłoszone 1 czerwca przy okazji Dnia Dziecka. Wygląda więc na to, że tegoroczny Dzień Dziecka będzie jeszcze szczęśliwszy dla kilku małych artystów.
Kino, ulubiona gra i ukochane klocki wielu pokoleń na całym świecie – tak zapowiada się weekend, podczas których całe rodziny świętować będą Dzień Dziecka! Animacja przeniesie fanów Mario do znanego im świata gry i wyzwań, a dodatkowe wrażenia potęgować będą seanse w formacie IMAX oraz 4DX. Co ciekawe bilety na film we wszystkich formatach zakupić będzie można w ramach Oferty Rodzinnej Cinema City, czyli rodzic zapłaci za bilet na seans tyle co jego pociecha.
Film został zrealizowany przez Chrisa Meledandri z Illumination, który odpowiadał za „Minionki” oraz Shigeru Miyamoto z Nintendo. „Super Mario Bros” oparty na jest kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych.
Sponsorem konkursu w Cinema City jest marka LEGO.
Bilety na film dostępne są na stronie >> www.cinema-city.pl