Filharmonia dla dzieci - koncerty grudniowe

Kiedy

 
 
 
 
+ 3 inne termin(y)

Kategoria

Patronat Rodzinnego krakowa

 

Koncerty dla dzieci w Krakowie

Pastorałki i piosenki, cudne granie i śpiewanie, piękne stroje i niezwykłe instrumenty!

Gajdy (to prawie jak dudy), fujarki, okaryny, skrzypce, heligonka, kontrabas i trombita (1,5m) fujara sałaska i róg pasterski!

W świątecznym nastroju koncert góralski dla Dzieci !!
Nie możemy się doczekać!!
Wypełnimy salę muzyką po brzegi, a radość ze słuchania tej muzyki - gwarantowana. Zapraszamy!

Filharmonia dla dzieci - koncerty grudniowe

Zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną znakomitą kapelę z Istebnej, której Górale to zdobywcy licznych nagród na góralskich festiwalach i przeglądach!! ale także wspaniali pedagodzy uczący dzieci sztuki góralskiej gry na instrumentach   Zapraszamy Górali i ich zachwycającą kulturę, aby Dzieci mogły poznawać, zachwycać się, wzrastać w tym zachwycającym folklorze.

Dla tych Górali muzyka, gwara, strój, to Część Życia tak naturalna i ważna jak jedzenie i spanie. Muzyka dla nich nie jest dodatkiem, wychowują się w tej kulturze, uczą się od dziadków i rodziców, z pokolenia na pokolenie. Będzie można po koncercie porozmawiać  z Góralami, zapytać  o coś i zrobić  sobie śliczne zdjęcie.
Pięęękna będzie muzyka i śpiew, a wszystko to W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU.

Filharmonia dla dzieci - koncerty grudniowe

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia
W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura.

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI:
Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka wiolonczelistka, laureatka konkursów, wyróżniona m.in. odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć  z pomocą”, zdobywczyni Pomorskiej Nagrody Artystycznej GRYF, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci - kochana Pani Ania.
Z wykształcenia i zamiłowania także pedagog. Rodzice piszą: “To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora” ; “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać  Panią na drodze swojego rozwoju”. Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów, które odwiedziło ponad 100tys ludzi ! Koncertowała m.in z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem i wieloma innymi znakomitymi artystami.

Filharmonia dla dzieci - koncerty grudniowe

ZAMAWIAJ ŚMIAŁO!
Bilety wyprzedają się szybko, lecz można zamawiać  bez obaw. Dla komfortu naszych Gości obowiązuje u nas zasada PROSTY ZWROT. W sytuacji konieczności odwołania koncertów - PO PROSTU odeślemy Państwa wpłaty.
W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać  na naszej grupie. Zwykle jest wielu chętnych do odkupienia - kogoś ucieszą
GRUPA: grupa Filharmonia dla Dzieci Kraków : https://www.facebook.com/groups/183957726315781

BILETY:
koszt biletu : 45zł, każdy słuchacz musi posiadać bilet.
Zamówienie prosimy przesłać  mailem na adres: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl podając miasto, datę i godzinę wybranego koncertu.
Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo wraz z pozostałymi informacjami w mailu zwrotnym:)
ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA (dostępny na www.FilharmoniaDlaDzieci.pl)

BIURO WIDZA:
jest do Państwa dyspozycji
tel 737-169-961 (pon-pt 9-17, sob 9-14) , e-mail: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
DATY I GODZINY KONCERTÓW:
19 GRUDNIA 2021
godz. 11.00, 13.00, 15.00, 17.00.

SALA :
Zapraszamy do RADISSON PARK INN ul.Monte Cassino 2, Kraków.

Dla Państwa komfortu: Sala ma 320m2 oraz duże foyer. Hotel dysponuje 70 miejscami parkingowymi w cenie 8zl/h.

STOP COVID
Informujemy, iż liczba słuchaczy będzie ograniczona zgodnie z wytycznymi. Na dziś - wewnątrz obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans 1,5m który nie dotyczy Rodzin, osób wspólnie gospodarujących i tych które zajęły miejsca siedzące. Sala jest klimatyzowana, wietrzona i dezynfekowana przed każdym koncertem. Obsługa jest w pełni zaszczepiona, używa maseczek i rękawiczek. Dbamy o Was!