Filharmonia dla Dzieci. Koncerty listopadowe

Kiedy

Kategoria

Patronat Rodzinnego Krakowa

KONCERTY DLA DZIECI!! Bajeczkowo i filmowo! Ulubione melodie

21 LISTOPADA 2021
godz. 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Sala VIENNA HOUSE
ul.Pawia 3, Kraków

21 listopada zapraszamy Dzieci na ULUBIONE MELODIE Z FILMÓW I BAJEK! Usłyszymy melodie z Krainy Lodu, Króla Lwa, Pocahontas, Star Wars, Harrego Pottera, Smerfów, Piratów z Karaibów, Indiany Jonesa, Pięknej i Bestii, Świnki Peppy, Vaiany i innych!
Poznamy aż 4 rodzaje trąbek większych i mniejszych, starych i nowych! oraz super puzony, które potrafią grać  śmiesznie i pięknie, i mają moc! Pobawimy się w muzyczne zabawy, poćwiczymy słuch i koncentrację, a także muzyczną pamięć ! Odkryjemy który z instrumentów najbardziej przypomina słonia a przede wszystkim BĘDZIE PRZECUDOWNA MUZYKA!

Filharmonia dla dzieci


OBRAZKOWE PROGRAMY KONCERTOWE:
Wszystkie Dzieci zabiorą do domu Obrazkowe Programy Koncertowe, które w domu przypomną co działo się na koncercie i pomogą Dzieciom rozmawiać  o muzyce! W zabawie ukryjemy jak zwykle mnóstwo wiedzy, odkrywania i doświadczania najlepszej muzyki.

INSTRUMENTY:
Dawno dawno temu, zachwycił nas koncert w USA, który dla dzieci grał najlepszy trębacz świata - Wynton Marsalis. Mamy zaszczyt zapowiedzieć, że 21 listopada grać będą dla Dzieci pierwszy trębacz Orkiestry Polskiego Radia, a na puzonach grać  będzie absolwent studiów muzycznych w USA!
Przyjedzie także znakomity pianista aranżer, oraz fortepian lub jego elektroniczna wersja!

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI:
Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka wiolonczelistka, laureatka konkursów, wyróżniona m.in. odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć  z pomocą”, zdobywczyni Pomorskiej Nagrody Artystycznej GRYF, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci - kochana Pani Ania.
Z wykształcenia i zamiłowania także pedagog. Rodzice piszą: “To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać  takiego mentora” ; “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”. Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów, które odwiedziło ponad 100tys ludzi ! Koncertowała m.in z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem i wieloma innymi znakomitymi artystami.

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia

W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych, jednak dbamy o charakter koncertów i komfort wszystkich słuchaczy.
ZAMAWIAJ ŚMIAŁO!
Bilety wyprzedają się szybko, lecz można zamawiać  bez obaw. Dla komfortu naszych Gości obowiązuje u nas zasada PROSTY ZWROT. W sytuacji konieczności odwołania koncertów - PO PROSTU odeślemy Państwa wpłaty.
W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać na naszej grupie. Zwykle jest wielu chętnych do odkupienia - kogoś ucieszą.

GRUPA: grupa Filharmonia dla Dzieci Kraków :
https://www.facebook.com/groups/183957726315781

BILETY:
koszt biletu : 45zł, każdy słuchacz musi posiadać  bilet.
Zamówienie prosimy przesłać  na mailem na adres :
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając datę i godzinę wybranego koncertu.
Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo – wraz z pozostałymi informacjami – w mailu zwrotnym:)
ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA (dostępny na www.FilharmoniaDlaDzieci.pl)

BIURO WIDZA:
jest do Państwa dyspozycji
tel 737-169-961 (pon-pt 9-17, sob 9-14) , e-mail: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

DATY I GODZINY:
21 LISTOPADA 2021
godz. 11.00, 13.00, 15.00, 17.00.

SALA : Zapraszamy do pięknej sali VIENNA HOUSE
ul.Pawia 3, Kraków.

Wejście od placu Jeziorańskiego. Sala jest na pierwszym piętrze  są windy do sali i duże foyer.
www.FilharmoniaDlaDzieci.pl
Do Zobaczenia!!
***
STOP COVID
Informujemy, iż liczba słuchaczy będzie ograniczona zgodnie z wytycznymi. Na dziś - wewnątrz obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans 1,5m który nie dotyczy Rodzin, osób wspólnie gospodarujących i tych które zajęły miejsca siedzące. Sala jest wielka, piękna, wysoka, dostępne będzie także foyer z otwartymi drzwiami, by pochodzi  z dzieciaczkiem przy muzyce jeśli będzie potrzeba. Sala jest klimatyzowana, wietrzona i dezynfekowana przed każdym koncertem. Obsługa jest w pełni zaszczepiona. Dbamy o Was!