Teatr Młodego Widza w NCK

Kiedy

Gdzie

al. Jana Pawła II 232
Kraków

Kategoria

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza najmłodszych widów do teatru. Warto zobaczyć ulubione postaci, poznać nieznane, zanurzyć się w bajkowym klimacie i z uśmiechem wyjść w świat.

Teatr Młodego Widza w NCK

Przedstawienia teatralne dla dzieci w krakowskim NCK

Harmonogram spektakli:

CZERWIEC 2022:

11 czerwca (sobota), g. 11.00, sala kameralna 203
TEATR FIGURKI Z KRAKOWA „Iris i tęczowe drzewo”

Życie elfów jest wspaniałe. Mieszkają na tęczowym drzewie, zajmują się zbieraniem kolorów dla tęczy, pięknymi strojami i muzyką. Wszyscy by tak chcieli. Wszyscy z wyjątkiem Iris. Ją bardziej interesują dźwięki dochodzące z ciemnej dziupli i szeroki świat. Któregoś dnia drzewo zaczyna tracić kolory. Żeby uratować swój świat Iris będzie musiała sprzeniewierzyć się wszystkim zasadom swojego klanu i zanurzyć w ciemnym lesie pełnym trolli.
bilety: 30 zł    

11 czerwca (sobota), g. 19.30, studio teatralne 209
TEATR AB INTRA „Rytuał” - XV Krakowska Noc Teatrów

Spektakl na podstawie dramatu Jerzego Andrzeja Masłowskiego.
reżyseria: Marlena Topolska
bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie NCK

12 czerwca (niedziela), g. 11.00 i 12.30, sala C-3
TEATR FIGURKI Z KRAKOWA „Co w trawie piszczy”

Ta historia nie dzieje się ani dawno, dawno, temu, ani za siedmioma górami i siedmioma morzami, ale tuż za drzwiami naszych domów. Mały ślimak wykluwa się z jajka, gąsienica właśnie zamyka się w kokonie, a mała żabka zaraz zrobi pierwszy skok. W tym spektaklu nie będzie wielkich przygód ani strasznych katastrof. Za to zobaczycie małą mrówkę, dźwigającą zdecydowanie zbyt duży liść, gonitwę pszczół i pająka, który nie ma się z kim bawić. Spektakl w technice teatru cieni, przeznaczony dla dzieci w wieku 1-4 lat  
czas trwania: 30 minut + 15 minut kreatywnej zabawy
bilety: 30 zł

dla dzieci kraków