Teatr Młodego Widza w NCK

Kiedy

 
 
 
 
+ 3 inne termin(y)

Gdzie

al. Jana Pawła II 232
Kraków

Kategoria

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza najmłodszych widów do teatru. Warto zobaczyć ulubione postaci, poznać nieznane, zanurzyć się w bajkowym klimacie i z uśmiechem wyjść w świat.

Teatr Młodego Widza w NCK

Przedstawienia teatralne dla dzieci w krakowskim NCK

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na familijne spektakle teatralne. Proponowane przedstawienia to barwne, mądre i pełne ciepła historie dotyczące uniwersalnych prawd i pobudzające wyobraźnię młodych widzów.

18 kwietnia (wtorek), g. 11.00, Scena NCK
CZERWONY KAPTUREK – Teatr Dzieci Zagłębia z Będzina

W przezabawnych dialogach napisanych przez Martę Guśniowską najśmieszniejsze lalki, jakie świat wymyślił – muppety, wcielają się w barwnych bohaterów „Czerwonego Kapturka”. Przedstawienie jest zrealizowane w konwencji „teatru w teatrze” – wartkie, pełne zabawnych zwrotów akcji, żywiołowej muzyki i ruchu. Do muzycznych interakcji aktorzy zaproszą najmłodszą widownię, która pośród śmiechu odkryje, że nie taki Wilk straszny i że miłość jest najlepszym lekarstwem nawet na ból brzucha.
bilety: 45 zł

krakow

22 kwietnia (sobota), g. 15.30, sala C-3
23 kwietnia (niedziela), g. 11.00 i 12.30

CO W TRAWIE PISZCZY” – Teatr Figurki z Krakowa
Kameralny spektakl w technice teatru cieni dla dzieci w wieku 1-4 lat oraz ich rodziców. Ta historia nie dzieje się ani dawno, dawno temu, ani za siedmioma górami i siedmioma morzami. Ta historia dzieje się tuż za drzwiami naszych domów. Mały ślimak wykluwa się z jajka, gąsienica właśnie zamyka się w kokonie, a mała żabka zaraz zrobi pierwszy skok. Po spektaklu zapraszamy do cieniowej zabawy
bilety: 35 zł

25 kwietnia (wtorek), g. 11.00, Scena NCK
NIESAMOWITE PRZYGODY SKARPETEK - Teatr Nowy w Zabrzu

Wesoła i bogata w mądre przesłania opowieść.
Spektakl na motywach książki Justyny Bednarek opowiada o przygodach skarpetek, które ruszyły w podróż. Ruszyły z ciekawości świata, ruszyłyby przeżyć przygody! Skarpetka zostaje filmową gwiazdą, detektywem, opiekunką myszek albo specjalistą od rozweselania dzieci… Twórcy przedstawienia sięgają po różne formy przekazu, aktorskie kreacje, multimedialne obrazy, animacje lalek i piosenki.
bilety: 45 zł