Styczeń w Teatrze Groteska

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

ul. Skarbowa 2
Kraków

Kategoria

Teatr Groteska w Krakowie przygotował na styczeń bogatą ofertę spektakli dla dzieci, a także atrakcyjne propozycje dla dorosłych.

Już 5 stycznia o godz. 19:00 Teatr zaprasza na Koncert Noworoczny - ŚPIEWANIE NA ZDROWIE.
Inicjatorem koncertu i jego współorganizatorem, razem z TEATREM GROTESKA, jest formacja muzyczna Akustyczna OpeRacja.

Podczas koncertu najpiękniejsze bożonarodzeniowe melodie wykonają laureaci popularnych telewizyjnych talent show i ogólnopolskich konkursów piosenki. Tego wyjątkowego wieczoru na scenie pojawią się Agnieszka Chrzanowska, Izabela Mytnik, Megitza, Maja Wasserman, Bartosz Listwan i zespół Solosters, aby zaśpiewać najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Spotkanie będzie nie tylko przedłużeniem wyjątkowej atmosfery Świąt, ale i okazją do czynienia dobra - zysk z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc osobom z nowotworami neuroendokrynnymi.

Natomiast 23 stycznia o 19:00 na Scenie Mistrzów pojawi się mistrzyni poezji śpiewanej - Magda Umer.

Spektakle dla dzieci

W styczniowym repertuarze Groteski dla dzieci znajdziemy m.in: Kapelusz za sto tysięcy na podstawie bestsellerowej powieści kryminalnej dla dzieci i młodzieży autorstwa Adama Bahdaja z 1966 roku w reżyserii Adolfa Weltschka. Wraz z aktorami widzowie przeniosą się do nadmorskiego kurortu, w którym – jak to nad Bałtykiem bywa – ciągle pada deszcz. A gdy pada… młodzi bohaterowie wcale się nie nudzą, bo do rozwiązania mają fascynującą kryminalną zagadkę.  "Kapelusz za sto tysięcy" jest lekturą uzupełniającą dla klas 4 – 6 szkół podstawowych.

spektakl dla dzieci kraków

Ponadto na scenie zagoszczą ulubione spektakle najmłodszych widzów, teatralne klasyki, czyli: Tygrys Pietrek, Kot w butach, Nie płacz, koziołku oraz Brzydkie kaczątko.
A dla młodzieży i dorosłych - Mistrz i Małgorzata i Dzienniki Gwiazdowe.

Rezerwacja biletów:

od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
tel. 12 633 48 22, 12 631 81 80 wew. 238, 244, 258.

Szczegółowy repertuar, cennik biletów oraz zasady dokonywania rezerwacji dostępne na stronie: http://www.groteska.pl/