Styczniowe spektakle w Teatrze Groteska

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

ul. Skarbowa 2
Kraków

Kategoria

Teatr Groteska w Krakowie przygotował na początek nowego roku bogatą ofertę spektakli dla dzieci, a także atrakcyjne propozycje dla dorosłych.

groteska

Teatralne propozycje dla dzieci

W styczniu najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć: "Brzydkie Kaczątko", "Cudowną lampę Aladyna", "Kota w butach", "Porwanie Baltazara Gąbki czyli Smok & Roll", "Tygrysa Pietrka" czy "Nie płacz, Koziołku".

Groteska zaprasza także na kolejne pokazy spektaklu "Wścibscy" autorstwa Doroty Gellner w adaptacji i reżyserii Lecha Walickiego.

teatr krakow

 „Wścibscy” Doroty Gellner to opowieść o pewnej czteroosobowej rodzinie, której spokojne życie zostaje zakłócone przez niespodziewanego Wścibskiego gościa. Od tej pory już nic nie będzie wyglądało tak jak dawniej.
Sam spektakl jest formą scenicznej igraszki wierszami autorki, powstającej niemal na oczach widza. Zabawa gestem, tekstem, lalką, rekwizytem. Prawdziwa gratka dla miłośników komediowych form, ale jak to w dobrej satyrze bywa, również pojemne źródło mądrości i - niekoniecznie chlubnej - prawdy o nas samych.
Lech Walicki, reżyser spektaklu

Spektakl dla dzieci od 6 lat

A na scenie dla dorosłych w styczniu Groteska zaprezentuje 4 spektakle - "Kandyd czyli optymizm", "Dzienniki gwiazdowe", "Skąpiec" oraz "Mistrz i Małgorzata".

Rezerwacja biletów:
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
tel. 12 633 48 22, 12 631 81 80 wew. 238, 244, 258.

Szczegółowy repertuar Teatru Groteska jest dostępny na stronie: http://www.groteska.pl/